אילת עם תינוקות כמו שלא הכרתם

העיר אילת היא עיר הנופש האולטימטיבית של ישראל, אתם כהורים לתינוק זקוקים לחופשה יותר מכל, רוב ההורים פחות נלהבים לצאת עם תינוק לחו”ל ומעדיפים לבחור חופשה בארץ. כאן תוכלו לגלות מחדש את אילת כהורים לתינוק, החופשה לא תהיה חופשת רווקים כמו פעם אך היא תהיה מהנה, מפנקת, משפחתית ובחלקה גם רומנטית.

אם יש לכם אפשרות לצרף אל החופשה גם את סבא וסבתא, אחות או משפחת חברים קרובים עשו זאת. אתם לכאורה סבורים כי צירוף של אנשים נוספים אל החופשה יפגע בפרטיות שלכם אך למעשה, צירוף של אדם נוסף שיוכל לשמש בייביסיטר לתינוק הוא שיאפשר לכם מעט פרטיות וזמן איכות זוגי במהלך הנופש. בבתי מלון תוכלו ללון בחדרים נפרדים וליהנות מזמן איכות משפחתי אישי שלכם לצד הבילוי המשותף. אם בחרתם אירוח עם וילות באילת כדאי לבחור וילה עם סוויטות נפרדות המאפשרת גם פרטיות זוגית לצד הבילוי המשותף.

נסיעה לאילת עם תינוק באוטו או בטיסה

לאילת תוכלו להגיע בנסיעה ברכב פרטי, נסיעה באוטובוס או טיסה, רוב ההורים יבחרו להימנע מנסיעה באוטובוס עם תינוק. אם החלטתם לנסוע לאילת ברכב הפרטי שלכם כדאי להקדים לצאת לדרך בשעות בהן התינוק עדיין ישן. קחו בחשבון כי יהיה עליכם לעצור למנוחה ממושכת עם התינוק, חפשו מראש מקומות מתאימים בהם תוכלו לעצור בדרך להתרעננות.

בית מלון עם תינוקות באילת

בתי המלון באילת שמחים לארח משפחות, כדאי לתאם מראש אירוח עם תינוקות בכדי לקבל לול לתינוק. חלק מבתי המלון מציעים גם אוכל מתאים לתינוק או שירותי בייביסיטר. אם אתם זקוקים למים רותחים ומיקרוגל לסטריליזציה של הבקבוקים כדאי לוודא מראש כי חדר בית המלון כולל מיקרוגל וקומקום חשמלי מתאים.

אפשרות נוספת לאירוח יוקרה עם תינוק באילת היא וילות באילת למשפחות וזוגות, אלו הן וילות באילת עם חדרי שינה מפוארים, מטבח מאובזר, סלון יוקרתי וחצר נופש עם בריכה. וילות באילת מעניקות למשפחות פרטיות מלאה, הבריכה וחצר הנופש עומדים לרשותכם בכל שעה.

מה אוכלים היום?

בתי המלון מציעים חדר אוכל עם ארוחות עשירות, מסעדות ושירות חדרים. יש בתי מלון שמציעים אוכל מתאים לתינוקות בחדר האוכל. אם התינוק כבר אוכל מוצקים תוכלו למצוא בכל ארוחה אוכל מתאים גם בשבילו. העיר מצעה מבחר גדול של מסעדות ואפשרויות להזמנת משלוחי מזון מהיר. אם בחרתם חדר עם מטבחון תוכלו לרכוש מצרכים בסופר מרקט ולהכין בעצמכם ארוחות קלות.

תינוקות שזקוקים לבקבוק ימשיכו לדרוש אותו גם במהלך החופשה, כדאי להקפיד להביא מספיק בקבוקים, אבקת מזון לתינוקות וסטריליזטור. אם  אתם משתמשים במים מורתחים כדאי להביא גם קומקום חשמלי או לוודא שיש בבית המלון קומקום חשמלי בכל חדר. לא תרצו בכל האכלה לגשת אל הלובי ולבקש שיכינו בעבורכם מים רותחים.

למידע נוסף: מטרנה, מטרנה בפייסבוק