אפקט משבר הקורונה על המלונות באילת

משבר הקורונה הביא עמו הרס עצום לענף התיירות בארץ ובעולם בכלל, משרדי נסיעות קרסו ונעלמו, בתי מלון נסגרו, חברות תעופה שכנראה לא נראה יותר טסות, עסקים שונים הנתמכים על תיירים ועוד… בין כל אלו גם מלונות העיר אילת שדווקא בחודשים אלו אמורים להתעורר לשיא ההזמנות שלהם, נותרו ריקים מאז אמצע חודש מרץ.

אילת היא עיר שכל כולה בנויה וחיה מתיירות פנים וחוץ, כדי להתקיים היא צריכה לשמור את זרימת התיירים פנימה באופן בלתי פסק ובעיקר בחודשי הקיץ כאשר תפוסת המלונות מלאה עד אין מקום.

האם מלונות אילת בדרך להיסגר?

עדיין לא… יכול להיות אפילו שתהיה תפנית דרמטית ומלונות אילת ובכלל המלונות בארץ יחזרו בחודשים הקרובים חזקים יותר אפילו ממה שהיו לפני פרוץ הנגיף, איך?

נכון להיום (מאי 2020) הנגיף עדיין כאן אבל בהיקף קטן מאד, הסבירות המדעית שבקי. הוא יתקשה להתפשט ביעילות כמו שהיה בחורף ולכן יותר עסקים יחזרו לפעול בקרוב בין היתר גם המלונות.

בעוד ההגבלות על השבים מחו”ל ימשיכו להיות שבועיים בבידוד קשה ומייגע הישראלים יחפשו נופש קיצי כאן בישראל ומה מתאים יותר לנופש ישראלי מאשר בירת הנופש של ישראל אילת?

הילדים יהיו בחופש הקיץ, השמש תכה בנו חזק והמים הצלולים והקרים של אילת בשילוב עם המלונות המפנקים עלולים למשוך גלים של ישראלים רבים, זוהי התקווה של מלונות אילת.

עוד משהו שיעניין אותך:
עופר איתן – על חברת טכנולוגיית השיווק שרכשה את חברת מובלין

Israel