להיות באילת ולא לשלם יותר מידי על לינה

אילת תמיד הייתה ותמיד כנראה גם תהיה כאחת מהערים היותר כייפיות לנופש ספונטני, בין אם מדובר בנופש עם בן או בת הזוג ובין אם נופש לכל המשפחה. העניין הוא שגם כשאנחנו מחוץ לעונה, המחירים ללילה בבתי המלון בעיר יקרים מאוד מה שפעמים רבות הופך את החופשה לממש לא משתלמת וגם לפעמים מעיק עלינו כלכלית. אם אתם בכל זאת רוצים ליסוע לאילת ולא לשלם יותר מידי על לינה, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות…

1. אחסניות – יש המון אחסניות מדליקות שמאפשרות להנות מחופש בסמוך לחוף היום, בלי לשלם מאות ואלפי שקלים לחופשה של כמה לילות בודדים. אז נכון, לא מדובר במלון חמישה כוכבים עם 3 בריכות שחיה, ובכל זאת, אחסניות באילת מציעות מיטות נוחות, טלויזיה, מטבח נחמד בו אפשר לבשל את הארוחות ויש כאלה שגם מצוידות בבריכת שחיה, מקום למנגל עם חצר מפנקת וגם מגישות ארוחת בוקר.
2. דירות לפי יום – ממש בדומה לשיטת איר בי אי, תוכלו לבחור ללון באחת הדירות בעיר. יש המון סוגים של דירות שמאפשרות להנות מנופש מפנק. רוב הדירות ממוקמות במרכז העיר ואפשר במרחק הליכה או עם הרכב להגיע לכל מקום: לטיילת, למצפה התת ימי, לחופים המרהיבים של העיר, לקניון, לאזור המסעדות ובתי הקפה ועוד… יש דירות שמתאימות למשפחה ואפילו כמה משפחות שמחליטות ליסוע לחופשה ביחד, דירות לזוגות לחופשה רומנטית ועוד… רוב הדירות לא מציעות ארוחת בוקר ולכן כל מה שצריך לעשות, זה פשוט לגשת לסופרמרקט הקרוב, לעשות את הקניות שלכם לעצמכם, למלא את המקרר ולהנות משימוש חופשי במטבח מאובזר בו יש את כל מה שאתם צריכים. יש גם דירות באילת עם בריכת שחיה, מה שעלול מעט לייקר את המחיר.