מחיר ממוצע ללילה באילת בקיץ

לשמחתנו הרבה התברכנו במזג אויר ים תיכוני, עם לא מעט ימי שמש במהלך השנה. הקיץ כאן, בשונה ממדינות אחרות בעולם כמו קנדה, צפון ארצות הברית ואירופה חם מאוד וגם לח מאוד. זו הסיבה שכבר מסוף מרץ אנחנו הישראלים בוחרים ליסוע לאילת עד סוף אוקטובר.

עיר מושלמת לחופשה מפנקת, עם חופי ים מרהיבים, מרינה משגעת, טיילת עם המון חנויות, מסעדות, ברים ובתי קפה וכמובן שבתי המלון נחשבים למפנקים, בדיוק כמו שאנחנו הישראלים רגילים ואוהבים. אחת הבעיות איתה נתקלים ישראלים שמעוניינים ליסוע לאילת לחופשה משפחתית או אפילו חופשה זוגית רומנטית לאורך הקיץ היא המחירים הגבוהים ללילה באילת בקיץ.

אז מה המחירים?
ובכן, זה מאוד תלוי במלון, בפסיליטיז והשירותים השונים שהמלון מציע, אם אתם מעוניינים במלון שלושה, ארבעה או חמישה כוכבים וכמובן האם הדיל שלכם יכלול ארוחת בוקר, חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב) או פנסיון מלא או דיל שכולל הכל מה שנקרא – הכל כלול.

באופן כללי המחירים הממוצעים בעונת הקיץ ללילה במלון חמישה כוכבים באילת עם כל המתקנים, הפעילויות והתופסות נעים בין 600-1,500 שקלים ללילה לאדם בחדר זוגי. ילדים עד גיל שנתיים לא משלמים אבל במידה ואתם מביאים אתכם לחופשה ילדים מעל גיל שנתיים המחירים כמובן משתנים.

ואיך בכל זאת אפשר להוזיל עלויות?
1.היעזרו ברשת האינטרנט – דרך האינטרנט אפשר למצוא דילים מעולים אפילו עם טיסות.
2.הזמינו כמה שיותר מוקדם – אם אתם יודעים שכבר בקיץ הבא אתם רוצים לצאת לחופשה, החליטו מעכשיו על תאריכים עם אופציה לשינוי ותראו איך המחיר צונח משמעותית
3.בחרו בתקופות קצה – לא חייבים ליסוע דווקא בשיא העונה בחודשים של חופשת הפסח והחופש הגדול או החגים של ספטמבר… אפשר ליסוע בין התאריכים הללו, אפילו להתגמש על חופשה שלא בסוף השבוע וכך להוזיל את עלות החופשה בעשרות אחוזים מבלי להתפשר על המלון שאתם רוצים.