מלונות בוטיק בשרון

חוויית אירוח ייחודית בבית מלון יוקרתי צריכה לספק ערך מוסף מיוחד, ולא פחות חשוב – אווירה מיוחדת. באזור השרון, את אווירת האירוח המיוחדת והיוקרתית ניתן למצוא במגוון של מלונות בוטיק בשרון. אירוח מסוג זה יכול להתאים לזוגות רומנטיים, לזוגות צעירים וגם לאנשי עסקים שרוצים להתרגע ולהתרווח. אירוח במלון בוטיק באזור השרון יכול להתאים גם לימי כיף ולאירועי בוטיק, עם מספר משתתפים מוגבל אך באווירה שקשה למצוא במלונות סטנדרטיים, מן השורה.

מבנה קטן – אירוח גדול

מאפיין חשוב של מלון בוטיק בשרון הוא האינטימיות והגודל. מלון בוטיק ראוי לעולם לא יהיה ממוקם במבנה ענקי, עם מספר חדרים עצום שנועד לארח את כל בית ישראל. מלון הבוטיק יאופיין במבנה קטן יחסית או לעיתים בינוני, אך תמיד מיוחד ויוקרתי. המבנה, שיכולות להיות בו כמה עשרות חדרים ואפילו פחות יהיה מעוצב בטוב טעם, רחוק מהשגרתי ומהרגיל. מעיצוב הפנים של החדרים, דרך עיצוב הלובי, המסעדה או המועדון, עד עיצוב הגינה ושאר האזורים – הכל יהיה באיכות אדריכלית שמתאימה למי שאינו מספק במועט.

חוויה בטעם של פעם

לא מעט מלונות בוטיק בשרון חותרים להציע ללקוחות ולאורחים חוויה בטעם של פעם. סגנון הוינטג’ ניכר בעיצוב החדרים, אך לא רק בהם. הסגנון של פעם ניכר בהשקעה בשירות מושלם ולא פחות חשוב – בייחוד של המקום. שלא כפי שמקובל בבתי מלון שגרתיים שכל אחד מהם דומה מאוד למשנהו, מלון הבוטיק שבשרון יהיה יצירת אמנות אינדיבידואלית. למלון הבוטיק האמיתי צריכים להיות חזון משל עצמו, אווירה משל עצמו וייעוד ייחודי. כפי שפעם כל אופה היה מפורסם בדברי המאפה המיוחדים לו, כך מלון הבוטיק מאופיין בניחוח אישי משלו: ניחוח יוקרתי שכמו שאוב מימים עברו.

אווירה ייחודית מפנקת

מלונות נוהגים למתג את עצמם בצורות מגוונות – יש מלונות ספא, מלונות למשפחה ומלונות לאנשי עסקים. מלון בוטיק בשרון ימותג בדרך כלל באופן שניתן לכנות אותו יוקרתי. בזכות העובדה שאלה בדרך כלל בתי מלון צנועים מבחינת הגודל ומבחינת מספר החדרים וכאשר אין מדובר בבתי מלון הנישאים לגובה רב, אלה מקומות המשקיעים בעיצוב, באווירה ובכל פרט ופרט. במיתוג היוקרתי ניתן למצוא את חשיבות ההשקעה בכל לקוח ובכל לקוחה. במיתוג היוקרתי ניתן להשקיע יותר בכל הפרטים – החל מהמנות המוגשות במסעדת המלון, דרך עיצוב החדרים וסידור הפנים, עבור בטיפוח חלל המלון וכלה בבחירת המזרנים הנוחים לכל מיטה ומיטה. השילוב של יוקרה, של עיצוב ושל גודל הוא שמאפשר את האווירה הייחודית, המושלמת והמפנקת.