אטרקציות באילת

למרות שאילת מאופיינת בעיקר בתיירות נופש אין זה אומר שאין מה לעשות בה מלבד לרבוץ כל היום על שפת הבריכה. לא שבטלה קלילה תחת קרני השמש החמימה זה דבר רע, אבל גם לרוצים לחוות קצת מעבר יש מה לעשות בעיר הנופש הישראלית.
החל מנופש בטן – גב, ודרך ספורט ימי ואתגרי וכלה בשופינג ותרבות, אילת היא עיר מרובת פעילויות ויש בה מענה לכל תייר ולכל שחשקה נפשו.
היות ומדובר בעיר ימית הרי שעיקר האטרקציות בה מתמקדות בים, אם כי לא רק.
ישנו כמובן המצפה התת ימי המפורסם, שמהווה את אחת האטרקציות הימיות הכי מפורסמות של אילת. אתר זה מאפשר להגיע הכי קרוב שאפשר לעולם התת ימי של מפרץ אילת ולהרגיש איך זה להיות ייצור חופשי בים האדום.
ריף הדולפינים גם הוא מוקד תיירותי חזק ומאפשר בילוי משפחתי בקרבם של הדולפינים. בריף ניתן לראות, לשמוע ולהרגיש את היצורים המקסימים הללו וללמוד מעט על תנאי המחייה שלהם.
לחובבי הצלילה שביניכם, אין כמו הים האדום של אילת כדי לצלול בו. המים הצלולים והחיים התת ימיים העשירים מהווים מוקד עלייה לרגל לצוללנים המקצועיים והחובבים גם יחד.
בין אם אתם מקצוענים של ממש הבאים לחקור פעם אחר פעם את מעמקי הים או בין אם ברצונכם לנצל את ההזדמנות ולקחת שיעור או שניים (או אפילו קורס) באחד ממועדוני הצלילה הרבים שהעיר מציעה, אין כמו אילת כדי לעשות זאת.
בנוסף יש מגוון גדול של ספורט ימי לכל דורש: גלישה, אבובים, סירות מנוע או פדאלים, בננות, “קרייזי שארק”, אופנועי – ים ואפילו מצנחי – ים, רק תבחרו. כי הרי אם יש משהו שמאפיין את אילת הרי זה הספורט הימי השופע שלה שפשוט לא נמאס ממנו, גם כשחוזרים ועוסקים בו שנה אחר שנה.
אם אתם משתייכים לאלו שהשיזוף לא מהווה עבורם את מטרת הגעתם לאילת וההשתכשכות במים מיצתה את עצמה די מהר (כי הרי יש גם כאלה שיש להם ים במרחק יריקה מהבית…) ומה שאתם באמת רוצים זה לעבור הרפתקאות ולתת באקסטרים, אז גם פה לא חסרה לכם בחירה. הספורט האתגרי מצפה לכם בכיליון עיניים במגוון הצעות: רכיבה על טרקטורונים, טיולי אופניים וג’יפים, קפיצות בנג’י וסנפלינג לקיצוניים שביניכם ומציע גם רכיבה על סוסים וגמלים למתונים יותר (אם כי ההתחמקות מנשיכת גמל שמעכת לו את הדבשת יכולה להיות מסעירה לא פחות…).
כמו כן, יש בעיר מספר מוקדי קניות (שעבור חלק נכבד מהאוכלוסייה מהווים אטרקציות נחשקת ובלתי מבוטלות) ובהם שני קניונים מרכזיים.
אחד משני הקניונים, ה”אייס מול”, הוא קניון רחב היקף אשר נבנה רק ב- 2012. ה”אייס מול” מספק, מלבד מה שכל קניון שמכבד את עצמו מספק, גם מבחר אטרקציות משפחתיות ייחודיות משל עצמו וביניהן משטח החלקה ענקי על קרח וג’ימבורי, שישעשע את הילדים הקטנים ובו בזמן יאפשר אתנחתא קלה להורים.

לרשימה מלאה של אטרקציות באילת באתר b144

עוד מרחבי הרשת:
הרבלייף

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *