כיצד בוחרים דשא סינטטי

רוצים שגם הדשא שלכם יהיה ירוק יותר, בדיוק כמו זה של השכן? אם כן, אתם לא מוכרחים לשתול דשא טבעי, ובמיוחד אם אתם מתקשים לתחזק אותו וסביבתכם איננה בהכרח ידידותית לדשא מסוג כזה. תוכלו ליהנות מדשא סינטטי, הדומה במראהו לדשא הטבעי ונחשב למשטח מקובל מאד בחצרות ובגנים רבים, הן בארץ והן בעולם. ישנם סוגים שונים של דשא סינטטי, דגמים, צבעים וגם מרקמים.

אם אתם מחפשים דשא סינטטי איכותי, הנה כמה פרמטרים חשובים, שכדאי לכם לבחון במסגרת בחירתכם:

  1. בחנו את צפיפות סיבי הדשא – כדי לוודא שאתם בוחרים דשא סינטטי איכותי, הקפידו לבחון את מידת צפיפות סיבי הדשא. באופן כללי, דשא שסיביו צפופים מאד, ייחשב איכותי יותר ועמיד יותר לזמן רב. דשא שסיביו אינם צפופים, איננו דשא סינטטי איכותי ולכן לא יספק מענה מתאים לכל מי שמעוניין במענה לטווח הארוך ובמראה של דשא טבעי ככל האפשר.
  2. בדקו את קוטר סיבי הדשא – ככלל, ככל שסיבי הדשא הסינטטי שאתם בוחרים יהיו עבים יותר, כך הם יצליחו להתמודד עם תנאי מסג האוויר השונים ויחזיקו מעמד זמן רב. סיבי דשא סינטטי עבים הם סיבים עמידים, סיבים חזקים המתאימים למי שמחפש דשא סינטטי איכותי, ובמיוחד דשא שדורכים עליו לא מעט ועשוי להישחק עם הזמן.
  3. מהו גובה סיבי הדשא הסינטטי – סיבי דשא סינטטי יכולים להגיע לגובה מינימאלי של 25 מ”מ ולגובה מקסימאלי של 40 ואפילו 50 מ”מ. מי שמחפש מראה מסודר יותר של דשא, כדאי לו לבחור יריעת דשא סינטטי שבה גובה הסיבים אינם גבוהים מדי. מי שמעוניין במראה טבעי ופראי יותר, סיבי דשא סינטטי גבוהים יכולים לשוות לחצר כולה את המראה הרצוי ולהציע את הפתרון הנדרש למרחב כולו.
  4. איזו תשתית יש לדשא הסינטטי – דשא סינטטי איכותי הוא דשא הכולל יריעה איכותית מלטקס עם חורים מיוחדים לניקוז המים. תשתית כזו תשמור על הדשא לאורך זמן וספק את המענה המתאים למי שמעוניין במראה יפה ואסתטי יותר של דשא. שכבת הלטקס של יריעת הדשא מגינה על סיבי הדשא המוצמדים אליה וחשוב שתילקח בחשבון במסגרת החיפוש אחר הפתרון המתאים, שיהיה גם איכותי מספיק.
  5. מי מייצר את הדשא הסינטטי – אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לבחון כשמחפשים דשא סינטטי איכותי הוא החברה המייצרת את הדשא. מומלץ לפנות לחברה המתמחה בתחום, חברה מנוסה ומקצועית מאד העומדת לרשות הלקוח בכל עת ויכולה לסייע לו בבחירת הדשא הסינטטי המתאים לו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *