ליאונרדו רויאל ריזורט

לאונרדו רואיל ריזורטמלון ליאונרדו רויאל ריזורט באילת (מה שמוכר לרוב האנשים כרויאל טוליפ) הוא מלון שמציע חגיגה של חופשה לכל המשפחה. המלון מציע מגוון של אטרקציות, פינוקים ובילויים במשך כל היממה וכל השבוע. במלון צוות בידור מלהיב, בריכה ענקית בה כל המשפחה יכולה ליהנות, חדר אוכל המציע אוכל במהלך כל היום וכן אלו שמחפשים את חיי הלילה ימצאו שבמלון יש את מועדון “תמרין” שבו יש מסיבה מידי לילה.
באשר לאוכל, בליאונרדו רויאל ריזורט ניתן לקבל אוכל סביב השעון. לא הצלחתם לקום לארוחת הבוקר? אין שום בעיה, המלון גם מספק לאורחים שמגיעים אליו בראנץ’ וכמובן שמיד לאחר מכן גם ארוחת צהריים המלון מגיש ארוחות ערב עד השעה 22:00. החדרים בליאונרדו רויאל ריזורט מעוצבים בצורה מיוחדת, מרגיעה ואינטימית.
במלון עצמו יש 228 חדרים, כאשר 149 מהחדרים הינם חדרים שבהם יש מרפסת הפונה לבריכה של המלון. כמו כן, על מנת להעביר את הזמן במלון יש מגוון של אטרקציות כדוגמת הקרנות סרטים ליליות, חדר אינטרנט, חדר משחקים לילדים ולנוער, מסעדה הפועלת לאורך רוב שעות היום וכן גם בר בלובי שמספק את מיטב המשקאות. במלון יש גם ספא המעניק טיפולים במחירים מעולים לאורחי המלון שיכולים להפוך את החופשה למושלמת ממש.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *