מג’יק סאנרייז ריזורט

מלון מגי'ק סאנרייזלמי שרוצה חופשה חווייתית מעט שונה מהרגיל באילת, חייב להתארח במלון מג’יק סאנרייז ריזורט הכל כלול. המלון נמצא 5 דקות נסיעה מאילת בקיבוץ אילות, אולם העובדה שבלב המדבר ניתן למצוא חוויות אירוח כפרית מפנקת במיוחד הכוללת מדשאות ירוקות, נוף מדברי ו-279 חדרים דו קומתיים, הופכת את האפשרות הזאת לאטרקטיבית במיוחד עבור משפחות שמחפשות חופשה מעט שונה מהחופשות השגרתיות של אילת וכן את היכולת להיות במלון שמספק את כל הצרכים של האורחים שמגיעים אליו.
במלון עצמו יש בריכה ובריכה מקורה לטובת כל האורחים, וכמובן הדבר העיקרי שממנו יכולים ליהנות האורחים זאת חבילת הכל כלול שהיא מציעה. מדובר על ארוחות סביב השעון כל הזמן: ארוחות בוקר, ארוחת צהריים, ארוחות ערב, קפה ומאפה בשעות אחה”צ וגם ארוחה קלה בשעת הלילה. פרט לכך, מוגשים גם משקאות לאורך כל היום לרבות משקאות קלים ומשקאות אלכוהוליים.
כמו כן, כמובן שאי אפשר בלי כל מיני פעילויות שונות שינעימו את זמנם של האורחים: כמה בריכות מסוגים שונים לרבות בריכות מקורות בטמפרטורה שמתאימה למזג אוויר חם. יש גם הפעלות לילדים, טיולים אתגריים ומאורגנים באזור לטובת אורחי המלון וכן כמה וכמה מגרשי ספורט: כדורגל, כדורסל כדורעף ועוד. ללא ספק מדובר על מלון שמציע חופשה שינה בגדר מושלמת.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *