מלונות בדרך לאילת

מתכננים חופשה באילת? כדאי לכם לעשות לילה אחד במלונות בדרך לאילת. אילו מלונות?

אנו רגילים למלונות ים המלח כבתור מלונות בדרך לאילת. אולם הפעם, אנו רוצים להמליץ על מלון שונה- על מלון בראשית של חברת ישרוטל, בדרך לאילת.

מלון בראשית, נמצא בעיירה מצפה רמון.

מלון בראשית, היא חווית נופש מדברית. מלון בראשית מתמזג עם הסביבה המדברית. בחלק מחדרי בית המלון, ניתן לצפות על המכתש שליד מצפה רמון. מלון בראשית, היא חווית הכנה בדרך לחופשה בעיר אילת. הנופשים במלון בראשית, יכולים לטייל בשמורות הטבע המדברי שליד מצפה רמון: הר הגמל, פארק הפסלים, מכתש רמון, ובתוך מצפה רמון אפשר לבקר בחוות האלפקות, מרכז המבקרים של מצפה רמון, ועוד.

ניתן להרגיש בתוך העיירה מצפה רמון, את המדבר באמצעות היעלים הבאים מהמדבר ומטיילים ברחובות העיירה מצפה רמון. היעלים נכנסים גם ללובי של מלון בראשית.

מלון בראשית בנוי בצורה שונה וייחודית: שטח המלון מתפרש על פני 50 דונמים, ובהם 101 וילות אירוח. חלק מהווילות הן בני קומה אחת, ולחלק מהווילות יש 2 קומות. ל39 מהחדרים שלהם קרקע צמודה, יש בריכה פרטית עבור האורחים. לחדרים בקומות העליונות יותר, יש מרפסת אישית הצופה אל הנוף המדברי. חלק מהמרפסות צופות על המכתש. התנועה בין הוילות לא נעשית במכוניות, אלא בכלי רכב חשמליים (גולפיות).

אורחי בית המלון יכולים להצטרף לטיולי אופניים באזור מצפה רמון.

השחייה בבריכה החיצונית של מלון בראשית היא חוויה. ליד הבריכה אפשר לשבת על כיסאות נוחים ולצפות בנוף המדברי.

הילדים המתארחים בבית המלון, יוכלו ליהנות ממשחקיה מאובזרת ומשוכללת. בני הנוער המתארחים במלון, יוכלו ליהנות מחדר מולטימדיה שכולל משחקי מחשב ומשחקי מולטימדיה מתקדמים שונים.

מלון בראשית מציע חמאם טורקי, וחדרי ספא מפנקים עבור אורחי בית המלון. הספא מציע מגוון רחב של טיפולי יופי ועיסויים.

מסעדת מלון בראשית מגישה אוכל בריא. חלק מהאוכל המוגש לאורחי בית המלון, מיוצר בחוות הנמצאות במצפה רמון. חדר האוכל מעוצב עם קירות העשויות מחלונות זכוכית, על מנת שאורחי בית המלון, יוכלו ליהנות מן הנוף המדברי. סביב חדר האוכל יש מרפסת גדולה, בה יכולים הנופשים לשבת ולצפות אל נוף מכתש רמון. בבר של הלובי ניתן להזמין משקאות אלכוהול, חליטות צמחים, שתייה קלה, קפה ותה, וארוחה חלבית קלה.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מחוויה מדברית בדרך לעיר אילת. כדאי לכם לכלול בחופשה המשפחתית לילה או שתיים במלון בראשית. כדאי לכם לדפדף באתר, ולהזמין לכם חדרים לחופשה מפנקת.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *