מסעדות

שיקגוכאשר מגיעים לאילת, הדבר החשוב ביותר לעשות עבור כל אורח ותייר שמגיע לעיר זה לבחור את המלון בו שוהים במהלך החופשה. אולם כמובן, כאשר מגיעים לעיר כאשר עושים כל כך הרבה דברים כמובן שמתחילים להיות רעבים. רוב האנשים שמגיעים לעיר, מעדיפים לבחור באפשרות של לינה וארוחת בוקר (שכן ארוחות הבוקר שמציעים במלונות הינן מפוארות ומספיקות לרוב היום) ובערב לסעוד באחת מהמסעדות הרבות שיש בעיר.

באילת, יש מגוון רחב של מסעדות שפזורות לאורך כל אזור התיירות, כאשר כל מה שצריך לעשות זה להתאים את סגנון המסעדה לטעם האישי וכמובן שיש הרבה מקרים שגם המחירים שמציעים בכל מסעדה הינם פקטור מרכזי. יש מסעדות באילת שבהן ניתן למצוא מחירים מצחיקים עבור אוכל סביר ביותר, בעוד יש מסעדות המציעות תפריט גורמה לכל דבר ועניין וכמובן שבמקרים כאלו המחירים יהיו בהתאם.

ראשית, כמובן שניתן למצוא את מסעדות הבשרים הישראליות הרגילות בהם מגישים מגוון רחב של בשרים על האש, סלטים, פיתות וכן פשוט בעצם פותחים שולחן וכל זה במחירים סבירים יחסית. כך לדוגמא יש את מסעדת “אחלה” שנמצאת סמוך לאזור המלונות או גם את מסעדת “המפרץ” שנמצאת בסמוך לגשר המפורסם (תמיד יש איש שיווק מטעם המסעדה שמחלק פליירים על הגשר ואי אפשר שלא לפספס או לשמוע אותו).

כמובן שניתן למצוא מסעדות בשרים המציעות בשר איכותי יותר כדוגמת “קאסה דה ברזיל” או “שיקאגו” או “בוסטון” שם אלו חוויות קולינריות של ממש עבור התייר הממוצע והן כמובן גם מתאימות לכל הגילאים.

פרט למסעדות הייחודיות שיש בעיר, כמובן שניתן למצוא סניפים של רשתות מוכרות הפרוסות ברחבי הארץ כדוגמת ג’ירף, קפה קפה, אל גאוצ’ו ועוד מסעדות שאם ממש רוצים ללכת על בטוח אפשר לסעוד בהם. כך, שבסופו של דבר, מי שמגיע לאילת בטוח לא יישאר רעב.

מסעדת אחלה eilat_rest02 1624מסעדת אלגאוצ'יו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *